Anna Kot

Anna Kot Dietetyk kliniczny

Nazywam się Anna Kot i jestem dietetykiem klinicznym.

Osobiście przygotowuję diety dla firmy Zdrowie w Pudełkach życząc Państwu smacznych i zdrowych dni z naszymi daniami.

Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Pomagam zmienić przyzwyczajenia żywieniowe na lepsze, uzyskać trwałe efekty w odchudzaniu oraz zadbać o zdrowie.

Oferta skierowana jest zarówno do osób zmagających się z problemami zdrowotnymi, pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów za pomocą diety redukcyjnej, jak też do osób zdrowych zainteresowanych zbilansowaną, racjonalną dietą.

Jako dietetyk kliniczny posiadam odpowiednią wiedzę z zakresu chorób dietozależnych. Moim celem jest zmodyfikowanie Twoich nawyków i optymalizacja żywienia, abyś wyglądał i czuł się świetnie.

Informacje dotyczące konsultacji dietetycznej proszę kierować na maila: dietmyhealthychoice@gmail.com

Animacja

Dietetyk – co może dla ciebie zrobić?

Dietetyk dobierze dla nas odpowiednią dietę, która nie tylko zaspokoi indywidualne potrzeby pokarmowe, zależne od naszego stanu zdrowia, stylu życia i aktualnej masy ciała, ale i pozwoli przyzwyczaić nasz układ pokarmowy do zdrowych nawyków. A to zdrowe nawyki żywieniowe są kluczem do sukcesu.

Zdrowe, pełnowartościowe odżywianie zapewnia naszemu organizmowi dobrą kondycję. W codziennym zabieganiu bardzo trudno nam zadbać o wysoką jakość produktów żywnościowych, ich właściwe proporcje i zadowalającą kompozycję. Z pomocą przychodzi nam profesjonalny catering dietetyczny, który przygotuje dietetyk, który nie tylko przeliczy kalorie składające się na posiłek, ale i zadba o poprawną kompozycję witamin i minerałów w posiłkach. Rzeszów jest miastem rozwijających się firm, w których chroniczny brak czasu skutkuje częstymi problemami z utrzymaniem prawidłowej wagi, dlatego pomoc profesjonalnego dietetyka jest na wagę złota.

Oferujemy więc Państwu znakomite diety fit zapewniając najwyższej jakości produkty.

Masz pytania do dietetyka?
Napisz. Odezwiemy się!