Ewa Stepek-Szuba

Ewa Stepek-Szuba Dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem klinicznym. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz SGGW w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z psychodietetyki na WSB Gdańsk. Od 9 lat zajmuję się współpracą z pacjentami podczas indywidualnej dietoterapii, prowadzę warsztaty edukacyjno-żywieniowe dla dzieci oraz dorosłych, a także udzielam wystąpień eksperckich na łamach lokalnej prasy i radia.
 

Moje doświadczenie zawodowe staram się przełożyć na współpracę opartą na dostosowanych do stanu zdrowia i potrzeb organizmu zaleceniach, ale co równie ważne do możliwości czasowych i organizacyjnych moich podopiecznych. Nie zapominając przy tym o ich zdolnościach kulinarnych.  Tworząc menu dla cateringu mogę skupić się jedynie i aż na  walorach zdrowotnych i odżywczych diety, zadbać o jej wysoką smakowitość i apetyczny wygląd. Cały trud wykonania i umiejętności kulinarne pozostawiam zespołowi kucharzy. Dzięki temu zamawiając dietę z cateringu możecie Państwo odżywiać się różnorodną i zbilansowaną dietą, bez nakładu czasu i pracy.

Wierzę, że zdrowe odżywianie  to najlepsza inwestycja w zdrowie, lepsze samopoczucie i szczupłą sylwetkę.
 

 

Animacja

Dietetyk – co może dla ciebie zrobić?

Dietetyk dobierze dla nas odpowiednią dietę, która nie tylko zaspokoi indywidualne potrzeby pokarmowe, zależne od naszego stanu zdrowia, stylu życia i aktualnej masy ciała, ale i pozwoli przyzwyczaić nasz układ pokarmowy do zdrowych nawyków. A to zdrowe nawyki żywieniowe są kluczem do sukcesu.

Zdrowe, pełnowartościowe odżywianie zapewnia naszemu organizmowi dobrą kondycję. W codziennym zabieganiu bardzo trudno nam zadbać o wysoką jakość produktów żywnościowych, ich właściwe proporcje i zadowalającą kompozycję. Z pomocą przychodzi nam profesjonalny catering dietetyczny, który przygotuje dietetyk, który nie tylko przeliczy kalorie składające się na posiłek, ale i zadba o poprawną kompozycję witamin i minerałów w posiłkach. Rzeszów jest miastem rozwijających się firm, w których chroniczny brak czasu skutkuje częstymi problemami z utrzymaniem prawidłowej wagi, dlatego pomoc profesjonalnego dietetyka jest na wagę złota.

Oferujemy więc Państwu znakomite diety fit zapewniając najwyższej jakości produkty.

Masz pytania do dietetyka?
Napisz. Odezwiemy się!